در جهان امروز انتقال پیام از راههای متفاوتی صورت میگیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیامها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند ،تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود. یکی از راه های انتقال پیام ، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر ، چشمگیر و اصولی . . . کانون آگهی وتبلیغات تیراژه انتخابی مناسب برای انتقال پیامهای شما به درستی به جامعه هدفتان است.کانون آگهی و تبلیغات تیراژه تلاش می کند بر مبنای برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب و خوش فکر و کــاملا حرفه ای با قابــلیت تدوین وارائه کلیـــه خدمات تبلیغاتی، بازاریابی و ارتباطی در زمینه بازاریابی و تبلیغات. به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.تیراژه از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و تبلیغات، بهتــرین خدمــات ایـن حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان نهایی، راه حلی یکپارچه وجامــع را بـرای پاسـخـگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

گسترش روز افزون ارتباطات از یک طرف، تنوع محصولات و خدمات از طرف دیگر و نیاز به معرفی و ترغیب از طریق بیان بصری؛ موجب فراگیر شدن گرافیک و تخصصی شدن آن در شاخه های متعدد گردیده است.در عصر حاضر؛ معرفی اندیشه ها، خدمات و کالاها نیازمند شناخت اصول گرافیک و تکنولوژی های مرتبط بوده و علم بر این دو، تحولات شگرفی در امر اطلاع رسانی و تبلیغات بوجود آورده و در حال حاضر مهمترین ابزار توسعه و پیشبرد بازار می باشد.در این راستا کانون تبلیغات تیراژه در سال۱۳۸۷ با دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در زمینه طراحی گرافیک و مشاوره در امور چاپ و تبلیغات شروع به فعالیت نمود.

ما تحقیق می كنیم، ما می نویســـیم، ما ترســیم می كنیم، ما طراحی می كنیم، ما نقاشـــی می كنیم، ما عكـــس می گیریم، ما می ســـازیم، ما برنــــامه ریزی می كنیم، ما صـــحبت می كنیم و از همه مهم تر ما تجسم تخیلات ذهنی شمارا بر مبنای برخورداری از نیروی های متخصص و مجرب و خوش فکر و کاملا حرفه ای به تصویر می كشیم.

کانون آگهی وتبلیغات تیراژه بناییست که پایه‌های آن را استوار نهادیم، تا به آسمان‌خراشی عظیم تبدیل‌شودکه قواعد صنعت تبلیغات را دگرگون کند. چون به بلندا فکر کردن ویژگی ماست.